Throb Zombie

throb_zombie
Movie Buff - 248 Film Ratings
Member Since: 20 Sep 2010
Location: Buffalo, New York, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 56% The Shining (1980) - Rated 06 Dec 2010
90 76% Million Dollar Baby (2004) - Rated 15 Nov 2010
75 26% Ocean's Thirteen (2007) - Rated 08 Nov 2010
80 38% Ocean's Twelve (2004) - Rated 08 Nov 2010
90 76% Ocean's Eleven (2001) - Rated 08 Nov 2010
40 7% The Tuskegee Airmen (1995) - Rated 08 Nov 2010
80 38% Malcolm X (1992) - Rated 08 Nov 2010
85 56% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 22 Oct 2010
50 12% Gamer (2009) - Rated 21 Oct 2010
80 38% From Dusk Till Dawn (1996) - Rated 18 Oct 2010