We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
Tidewater

Movie Buff - 176 Film Ratings

Member Since: Nov 13, 2021

Location: Fairfax, VA, USA

more Recent Ratings
Check out Tidewater's...
92 81% The Day of the Jackal (1973) - Dec 03, 2021
90 65% The Wild Geese (1978) - Nov 15, 2021
90 65% Zero Effect (1998) - Nov 15, 2021
40 3% Total Recall (2012) - Nov 15, 2021
90 65% The Hunt (2020) - Nov 15, 2021
91 75% Midnight Run (1988) - Nov 15, 2021
91 75% Mister Frost (1990) - Nov 15, 2021
90 65% The Rocky Horror Picture Show (1975) - Nov 15, 2021
86 33% Shooter (2007) - Nov 15, 2021
91 75% The Assignment (1997) - Nov 15, 2021