Tikisin

tikisin
Movie Buff - 178 Film Ratings
Member Since: 17 Mar 2021
Location: Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 56% A Star Is Born (2018) - Rated 18 Mar 2021
84 52% The Shining (1980) - Rated 18 Mar 2021
73 16% Bumblebee (2018) - Rated 18 Mar 2021
82 39% Bohemian Rhapsody (2018) - Rated 18 Mar 2021
87 62% Full Metal Jacket (1987) - Rated 18 Mar 2021
67 3% Wild Things (1998) - Rated 18 Mar 2021
74 18% Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) - Rated 18 Mar 2021
88 66% Green Book (2018) - Rated 18 Mar 2021
75 21% Aquaman (2018) - Rated 18 Mar 2021
87 62% Breakfast at Tiffany's (1961) - Rated 18 Mar 2021