Time on Run

time_on_run
Movie Buff - 227 Film Ratings
Member Since: 15 Apr 2010
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 88% All the President's Men (1976) - Rated 24 Oct 2015
80 73% 3 Days of the Condor (1975) - Rated 24 Oct 2015
80 73% The Way We Were (1973) - Rated 24 Oct 2015
85 81% The Sting (1973) - Rated 24 Oct 2015
90 88% Butch Cassidy and the Sundance Kid (1969) - Rated 24 Oct 2015
80 73% The Wrestler (2008) - Rated 27 Oct 2014
75 65% Body Heat (1981) - Rated 27 Oct 2014
75 65% Diner (1982) - Rated 27 Oct 2014
80 73% Rumble Fish (1983) - Rated 27 Oct 2014
60 47% Eureka (1983) - Rated 27 Oct 2014