Timmay

timmay
Movie Buff - 242 Film Ratings
Member Since: 01 Aug 2006
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 59% 28 Days Later (2002) - Rated 14 Aug 2007
65 27% The Interpreter (2005) - Rated 14 Aug 2007
65 27% Hot Shots! (1991) - Rated 14 Aug 2007
80 75% American Beauty (1999) - Rated 14 Aug 2007
65 27% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 14 Aug 2007
60 17% Kevin & Perry Go Large (2000) - Rated 14 Aug 2007
70 41% The Aviator (2004) - Rated 14 Aug 2007
65 27% The Last Samurai (2003) - Rated 14 Aug 2007
75 59% Jaws (1975) - Rated 14 Aug 2007
85 85% Saving Private Ryan (1998) - Rated 14 Aug 2007