Timous123

timous123
Movie Buff - 344 Film Ratings
Member Since: 29 Aug 2015
Location: Finland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 51% Narcos: Mexico (2018) - Rated 10 May 2019
90 83% Narcos (2015) - Rated 10 May 2019
90 83% Foxcatcher (2014) - Rated 10 May 2019
90 83% Aggretsuko (2018) - Rated 07 Mar 2019
100 96% Mr. Robot (2015) - Rated 07 Mar 2019
80 51% Tremors (1990) - Rated 07 Mar 2019
100 96% The Terminator (1984) - Rated 07 Mar 2019
90 83% Cliffhanger (1993) - Rated 07 Mar 2019
80 51% The Mummy Returns (2001) - Rated 07 Mar 2019
90 83% Police Academy (1984) - Rated 07 Mar 2019