TinyTerril

tinyterril
Flick Fan - 38 Film Ratings
Member Since: 24 Jan 2017
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 51% Hell or High Water (2016) - Rated 28 Feb 2017
90 84% Hidden Figures (2016) - Rated 28 Feb 2017
95 96% Lion (2016) - Rated 28 Feb 2017
75 34% La La Land (2016) - Rated 28 Feb 2017
60 13% Nocturnal Animals (2016) - Rated 28 Feb 2017
50 6% Moonlight (2016) - Rated 28 Feb 2017
70 26% Arrival (2016) - Rated 13 Feb 2017
50 6% Fences (2016) - Rated 13 Feb 2017
65 19% American Hustle (2013) - Rated 08 Feb 2017
60 13% Crash (2005) - Rated 08 Feb 2017