Tirel

tirel
Movie Buff - 112 Film Ratings
Member Since: 31 Mar 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: There is nothing about me!

more Recent Ratings

10 91% Once Upon a Time in America (1984) - Rated 22 Apr 2017
60% Love (2016) - Rated 17 Apr 2017
60% You're the Worst (2014) - Rated 17 Apr 2017
10 91% Gone with the Wind (1939) - Rated 14 Apr 2017
60% Requiem for a Dream (2000) - Rated 14 Apr 2017
23% Cat on a Hot Tin Roof (1958) - Rated 14 Apr 2017
60% The Prestige (2006) - Rated 14 Apr 2017
60% All the President's Men (1976) - Rated 14 Apr 2017
10 91% A Streetcar Named Desire (1951) - Rated 14 Apr 2017
60% Repulsion (1965) - Rated 12 Apr 2017