TomWolf

tomwolf
Movie Buff - 139 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
Location: Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

73 59% The Hangover (2009) - Rated 13 Feb 2012
85 91% The Devil's Advocate (1997) - Rated 13 Feb 2012
78 73% The Chronicles of Riddick (2004) - Rated 13 Feb 2012
66 37% Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) - Rated 13 Feb 2012
83 87% Braveheart (1995) - Rated 13 Feb 2012
90 96% Bill and Ted's Excellent Adventure (1989) - Rated 13 Feb 2012
47 6% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 13 Feb 2012
84 89% Sherlock Holmes (2009) - Rated 13 Feb 2012
60 23% Jurassic Park (1993) - Rated 13 Feb 2012
69 53% The Matrix (1999) - Rated 13 Feb 2012