Tombo

tombo
Flick Fan - 84 Film Ratings
Member Since: 23 Mar 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 68% Sahara (2005) - Rated 24 Mar 2020
70 47% National Treasure: Book of Secrets (2007) - Rated 24 Mar 2020
80 68% National Treasure (2004) - Rated 24 Mar 2020
85 76% The Swimmer (1968) - Rated 24 Mar 2020
85 76% The Adventures of Robin Hood (1938) - Rated 24 Mar 2020
90 86% The Matrix (1999) - Rated 24 Mar 2020
80 68% Primary Colors (1998) - Rated 24 Mar 2020
95 94% Spotlight (2015) - Rated 24 Mar 2020
90 86% Die Hard (1988) - Rated 24 Mar 2020
90 86% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 24 Mar 2020