Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
TonyS.

Celluloid Junkie - 4087 Film Ratings

Member Since: Jul 23, 2009

Location: Wallonia, Belgium

more Recent Ratings
75 64% Smiles of a Summer Night (1955) - Sep 20, 2020
69 34% Cul-de-sac (1966) - Sep 20, 2020
65 24% Days (2020) - Sep 14, 2020
70 46% Pépé le Moko (1937) - Sep 13, 2020
74 59% Foxtrot (2017) - Sep 12, 2020
60 14% Garçon! (1983) - Sep 07, 2020
80 82% The Men (1950) - Sep 06, 2020
69 34% Le secret de la chambre noire (2016) - Sep 06, 2020
70 46% Le jeune Ahmed (2019) - Sep 05, 2020
72 55% Ni de lian (2018) - Sep 05, 2020