Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Tonynot

Flick Fan - 32 Film Ratings

Member Since: May 13, 2019

Location: Finland

more Recent Ratings
87 82% Interstellar (2014) - May 13, 2019
87 82% The Godfather (1972) - May 13, 2019
87 82% American Beauty (1999) - May 13, 2019
84 60% Blade Runner 2049 (2017) - May 13, 2019
88 92% Blade Runner (1982) - May 13, 2019
94 95% Inception (2010) - May 13, 2019
96 98% Forrest Gump (1994) - May 13, 2019
61 4% It Follows (2015) - May 13, 2019
78 31% Rogue One: A Star Wars Story (2016) - May 13, 2019
84 60% Children of Men (2006) - May 13, 2019