TooManyNotes

toomanynotes
Flick Fan - 78 Film Ratings
Member Since: 03 Jul 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I stubbed my toe once and didn\'t even curl up into the fetal position.

more Recent Ratings

75 51% Sin City (2005) - Rated 08 Feb 2019
90 85% The Truman Show (1998) - Rated 08 Feb 2019
90 85% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 08 Feb 2019
70 40% Gladiator (2000) - Rated 08 Feb 2019
80 66% American Beauty (1999) - Rated 08 Feb 2019
90 85% Memento (2001) - Rated 08 Feb 2019
75 51% V for Vendetta (2006) - Rated 08 Feb 2019
80 66% Batman Begins (2005) - Rated 08 Feb 2019
85 77% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 08 Feb 2019
80 66% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 08 Feb 2019