TortugaSaur

tortugasaur
Flick Fan - 65 Film Ratings
Member Since: 20 May 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 80% The Hangover (2009) - Rated 20 May 2017
87 80% Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Rated 20 May 2017
84 57% Shaun of the Dead (2004) - Rated 20 May 2017
83 56% Scarface (1983) - Rated 20 May 2017
50 7% Transformers: Revenge of the Fallen (2009) - Rated 20 May 2017
90 87% Planet Earth (2006) - Rated 20 May 2017
40 4% Madagascar (2005) - Rated 20 May 2017
85 68% Shutter Island (2010) - Rated 20 May 2017
85 68% The Fifth Element (1997) - Rated 20 May 2017
100 98% The Dark Knight (2008) - Rated 20 May 2017