Tosek

tosek
Movie Buff - 129 Film Ratings
Member Since: 06 Jan 2011
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 31% Dreamcatcher (2003) - Rated 25 Jan 2011
88 87% Silent Hill (2006) - Rated 20 Jan 2011
72 10% Piranha (2010) - Rated 17 Jan 2011
78 31% Abwärts (1984) - Rated 10 Jan 2011
86 81% [Rec] (2007) - Rated 07 Jan 2011
86 81% The Blair Witch Project (1999) - Rated 07 Jan 2011
84 68% The Mist (2007) - Rated 07 Jan 2011
82 53% The Cave (2005) - Rated 07 Jan 2011
86 81% Deep Blue Sea (1999) - Rated 07 Jan 2011
82 53% Jaws 2 (1978) - Rated 07 Jan 2011