Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
TqYcB0

Flick Fan - 27 Film Ratings

Member Since: Dec 18, 2018

more Recent Ratings
81 68% Rogue One: A Star Wars Story (2016) - Dec 18, 2018
11 1% Twilight (2008) - Dec 18, 2018
21 9% The Goonies (1985) - Dec 18, 2018
47 27% Super Troopers (2002) - Dec 18, 2018
63 42% Shrek (2001) - Dec 18, 2018
55 35% Zootopia (2016) - Dec 18, 2018
64 46% Night at the Museum (2006) - Dec 18, 2018
88 88% Django Unchained (2012) - Dec 18, 2018
39 16% Gravity (2013) - Dec 18, 2018
90 94% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Dec 18, 2018