TraceyZ

traceyz
Flick Fan - 88 Film Ratings
Member Since: 11 Jun 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 89% What We Do in the Shadows (2014) - Rated 04 Aug 2019
98 52% Snow White and the Huntsman (2012) - Rated 30 Dec 2018
99 67% Sucker Punch (2011) - Rated 30 Dec 2018
99 67% The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Rated 30 Dec 2018
8% Sliding Doors (1998) - Rated 30 Dec 2018
100 89% Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Rated 30 Dec 2018
2% No Country for Old Men (2007) - Rated 30 Dec 2018
2% The Pianist (2002) - Rated 30 Dec 2018
50 13% Million Dollar Baby (2004) - Rated 30 Dec 2018
2% Se7en (1995) - Rated 30 Dec 2018