Traction

traction
Movie Buff - 398 Film Ratings
Member Since: 17 Oct 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 49% This Is the End (2013) - Rated 27 Nov 2013
92 88% The Thin Red Line (1998) - Rated 27 Nov 2013
69 30% Bad Boys II (2003) - Rated 27 Nov 2013
78 49% The Italian Job (2003) - Rated 27 Nov 2013
89 79% Live Free or Die Hard (2007) - Rated 27 Nov 2013
91 87% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 27 Nov 2013
87 74% Star Trek III: The Search for Spock (1984) - Rated 27 Nov 2013
85 68% Seven Samurai (1954) - Rated 27 Nov 2013
79 53% Street Kings (2008) - Rated 27 Nov 2013
90 83% Source Code (2011) - Rated 27 Nov 2013