TrademarkTM

trademarktm
Movie Buff - 252 Film Ratings
Member Since: 01 Jan 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

74 25% Twin Peaks: Fire Walk with Me (1992) - Rated 25 May 2017
92 68% Mulholland Drive (2001) - Rated 25 May 2017
82 41% Léon: The Professional (1994) - Rated 21 Jan 2017
85 50% My Neighbor Totoro (1988) - Rated 16 Jan 2017
78 30% Samurai Jack (2001) - Rated 16 Jan 2017
83 44% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Rated 16 Jan 2017
96 82% Dumb and Dumber (1994) - Rated 16 Jan 2017
50 10% Liar Liar (1997) - Rated 16 Jan 2017
70 20% The Cable Guy (1996) - Rated 16 Jan 2017
94 74% The Truman Show (1998) - Rated 16 Jan 2017