Tragdor

tragdor
Movie Buff - 136 Film Ratings
Member Since: 09 Mar 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 76% High Rise (2016) - Rated 16 Mar 2017
75 76% Jupiter Ascending (2015) - Rated 16 Mar 2017
60 52% The Cabin in the Woods (2012) - Rated 16 Mar 2017
75 76% Drive (2011) - Rated 16 Mar 2017
60 52% Tucker & Dale vs Evil (2010) - Rated 16 Mar 2017
75 76% Brick (2005) - Rated 16 Mar 2017
60 52% Equilibrium (2002) - Rated 16 Mar 2017
90 96% The Big Lebowski (1998) - Rated 16 Mar 2017
70 69% Army of Darkness (1993) - Rated 16 Mar 2017
70 69% Glengarry Glen Ross (1992) - Rated 16 Mar 2017