Trainspotter

trainspotter
Movie Buff - 238 Film Ratings
Member Since: 25 Nov 2019
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 96% Mulholland Drive (2001) - Rated 25 Nov 2019
80 90% Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) - Rated 25 Nov 2019
70 81% Logan (2017) - Rated 25 Nov 2019
70 81% Deadpool 2 (2018) - Rated 25 Nov 2019
50 33% X-Men: Apocalypse (2016) - Rated 25 Nov 2019
40 20% Deadpool (2016) - Rated 25 Nov 2019
50 33% The Wolverine (2013) - Rated 25 Nov 2019
80 90% X-Men: Days of Future Past (2014) - Rated 25 Nov 2019
50 33% X-Men: First Class (2011) - Rated 25 Nov 2019
30 9% X-Men Origins: Wolverine (2009) - Rated 25 Nov 2019