Tramodeus

tramodeus
Movie Buff - 119 Film Ratings
Member Since: 17 Mar 2012
Location: Venice, FL, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 35% Prometheus (2012) - Rated 09 Nov 2012
89 35% War Horse (2011) - Rated 09 Nov 2012
89 35% Dark Shadows (2012) - Rated 07 Nov 2012
90 56% The Amazing Spider-Man (2012) - Rated 07 Nov 2012
89 35% The Ides of March (2011) - Rated 07 Nov 2012
92 86% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 28 Aug 2012
88 27% All Good Things (2010) - Rated 19 Jun 2012
90 56% Real Steel (2011) - Rated 19 Jun 2012
91 78% Donnie Darko (2001) - Rated 08 Jun 2012
89 35% Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 08 Jun 2012