Traxan

traxan
Movie Buff - 242 Film Ratings
Member Since: 05 Apr 2016
Location: Greece
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 87% Spirited Away (2001) - Rated 05 Apr 2016
30 25% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 05 Apr 2016
4% The Doors (1991) - Rated 05 Apr 2016
80 87% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 05 Apr 2016
70 69% Shaun of the Dead (2004) - Rated 05 Apr 2016
1% Poseidon (2006) - Rated 05 Apr 2016
20 16% Resident Evil (2002) - Rated 05 Apr 2016
50 39% Gone Girl (2014) - Rated 05 Apr 2016
85 94% Léon: The Professional (1994) - Rated 05 Apr 2016
30 25% Basic Instinct (1992) - Rated 05 Apr 2016