Triinu

triinu
Flick Fan - 48 Film Ratings
Member Since: 24 Feb 2017
Location: Estonia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 72% The Lego Batman Movie (2017) - Rated 27 May 2017
70 47% Table 19 (2017) - Rated 27 May 2017
75 60% Beauty and the Beast (2017) - Rated 27 May 2017
70 47% Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Rated 27 May 2017
85 83% Wreck-It Ralph (2012) - Rated 24 Feb 2017
70 47% Ant-Man (2015) - Rated 24 Feb 2017
75 60% The Incredibles (2004) - Rated 24 Feb 2017
60 30% Never Been Kissed (1999) - Rated 24 Feb 2017
80 72% Another Earth (2011) - Rated 24 Feb 2017
40 8% We Bought a Zoo (2011) - Rated 23 Feb 2017