Triscani

triscani
Member Since: 06 May 2012
Location: Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

25 0% Battleship (2012) - Rated 26 May 2012
92 84% As Good As It Gets (1997) - Rated 06 May 2012
86 51% Memento (2001) - Rated 06 May 2012
60 8% Mulholland Drive (2001) - Rated 06 May 2012
90 71% The Sixth Sense (1999) - Rated 06 May 2012
60 8% Juno (2007) - Rated 06 May 2012
88 58% The Goonies (1985) - Rated 06 May 2012
82 37% Catch Me If You Can (2002) - Rated 06 May 2012
82 37% The Truman Show (1998) - Rated 06 May 2012
86 51% The Blair Witch Project (1999) - Rated 06 May 2012