Trogtothedor

trogtothedor
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 12 Jun 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 95% Princess Mononoke (1997) - Rated 12 Jun 2020
85 50% We Were Soldiers (2002) - Rated 12 Jun 2020
90 62% Star Trek (2009) - Rated 12 Jun 2020
95 79% October Sky (1999) - Rated 12 Jun 2020
10 4% Paranormal Activity (2009) - Rated 12 Jun 2020
40 29% How to Train Your Dragon (2010) - Rated 12 Jun 2020
20 16% Waterworld (1995) - Rated 12 Jun 2020
95 79% Bad Santa (2003) - Rated 12 Jun 2020
20 16% Batman Forever (1995) - Rated 12 Jun 2020
95 79% The Illusionist (2006) - Rated 12 Jun 2020