TroyCampbell

troycampbell
Cinema Addict - 1145 Film Ratings
Member Since: 18 Jul 2015
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 62% Extras (2005) - Rated 01 May 2016
70 53% The O.C. (2003) - Rated 01 May 2016
100 96% The Sopranos (1999) - Rated 01 May 2016
100 96% Deadwood (2004) - Rated 01 May 2016
90 86% Life on Mars (2006) - Rated 01 May 2016
100 96% The Office (2001) - Rated 01 May 2016
70 53% Oz (1997) - Rated 01 May 2016
75 62% The West Wing (1999) - Rated 01 May 2016
90 86% Battlestar Galactica (2004) - Rated 01 May 2016
100 96% The Wire (2002) - Rated 01 May 2016