Tsax47

Movie Buff - 295 Film Ratings
Member Since: Mar 4, 2020
Check out Tsax47's...
90 72% | Beverly Hills Cop II (1987) - Nov 17, 2020 |
60 13% | American Wedding (2003) - Aug 22, 2020 |
75 31% | Robin Hood (1973) - Aug 22, 2020 |
70 22% | Me, Myself & Irene (2000) - Aug 22, 2020 |
65 15% | X-Men: The Last Stand (2006) - Aug 22, 2020 |
95 86% | Se7en (1995) - Aug 22, 2020 |
40 6% | The Wrestler (2008) - Aug 22, 2020 |
75 31% | Evan Almighty (2007) - Aug 22, 2020 |
70 22% | The Amazing Spider-Man (2012) - Aug 22, 2020 |
65 15% | Ghost Rider (2007) - Aug 22, 2020 |