Tsugumo

tsugumo
Flick Fan - 91 Film Ratings
Member Since: 31 Jan 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: -

more Recent Ratings

88 78% Scarface (1983) - Rated 03 Feb 2019
93 85% Modern Times (1936) - Rated 03 Feb 2019
57 41% Three Kings (1999) - Rated 03 Feb 2019
50 35% In Time (2011) - Rated 03 Feb 2019
70 56% The King's Speech (2010) - Rated 03 Feb 2019
10 3% The Breakfast Club (1985) - Rated 03 Feb 2019
51 37% Spider-Man 2 (2004) - Rated 03 Feb 2019
90 81% Three Colors: Red (1994) - Rated 03 Feb 2019
85 75% Get Out (2017) - Rated 03 Feb 2019
70 56% The Notebook (2004) - Rated 03 Feb 2019