Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
TtQjLg

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Dec 26, 2019

more Recent Ratings
70 40% Contagion (2011) - Dec 26, 2019
70 40% The Cabin in the Woods (2012) - Dec 26, 2019
60 13% Charlie's Angels (2000) - Dec 26, 2019
70 40% All About Eve (1950) - Dec 26, 2019
100 95% Young Frankenstein (1974) - Dec 26, 2019
70 40% Wedding Crashers (2005) - Dec 26, 2019
75 68% The Nice Guys (2016) - Dec 26, 2019
30 4% Superbad (2007) - Dec 26, 2019
70 40% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Dec 26, 2019
80 77% Empire of the Sun (1987) - Dec 26, 2019