Tuko

tuko
Movie Buff - 217 Film Ratings
Member Since: 01 Jan 2016
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 63% Dallas Buyers Club (2013) - Rated 08 Feb 2016
99 84% The Departed (2006) - Rated 08 Feb 2016
94 54% Babel (2006) - Rated 08 Feb 2016
100 95% Life Is Beautiful (1997) - Rated 19 Jan 2016
95 63% Casino Royale (2006) - Rated 03 Jan 2016
90 45% The Bourne Ultimatum (2007) - Rated 03 Jan 2016
98 75% The Big Lebowski (1998) - Rated 03 Jan 2016
100 95% Léon: The Professional (1994) - Rated 03 Jan 2016
94 54% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 03 Jan 2016
98 75% The Matrix (1999) - Rated 03 Jan 2016