Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Tumerens

Film Freak - 628 Film Ratings

Member Since: Nov 20, 2017

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out Tumerens's...
83 57% Uncut Gems (2019) - Feb 16, 2020
80 48% Eskiya (1996) - Feb 15, 2020
83 57% Blue Valentine (2010) - Feb 13, 2020
73 28% İtirazim Var (2014) - Feb 12, 2020
75 33% The Butterfly's Dream (2013) - Feb 12, 2020
78 40% Kelebekler (2018) - Feb 12, 2020
80 48% What Did Jack Do? (2017) - Feb 10, 2020
83 57% Marriage Story (2019) - Feb 10, 2020
68 18% Ölümlü Dünya (2018) - Feb 09, 2020
70 23% Polis (2007) - Feb 09, 2020