TunaTuran

tunaturan
Flick Fan - 25 Film Ratings
Member Since: 03 Dec 2021
Location: İstanbul, Şişli, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 24% The Man from Earth: Holocene (2017) - Rated 03 Dec 2021
75 38% Searching (2018) - Rated 03 Dec 2021
95 92% King Richard (2021) - Rated 03 Dec 2021
90 78% Dune (2021) - Rated 03 Dec 2021
80 56% Warrior (2011) - Rated 03 Dec 2021
80 56% This Boy's Life (1993) - Rated 03 Dec 2021
75 38% The Basketball Diaries (1995) - Rated 03 Dec 2021
70 24% Romeo + Juliet (1996) - Rated 03 Dec 2021
95 92% Titanic (1997) - Rated 03 Dec 2021
65 6% The Man in the Iron Mask (1998) - Rated 03 Dec 2021