Turaç

turac
Flick Fan - 18 Film Ratings
Member Since: 19 May 2020
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 19% Minority Report (2002) - Rated 07 Feb 2021
90 86% Ghost in the Shell (1995) - Rated 07 Feb 2021
85 61% Fight Club (1999) - Rated 07 Feb 2021
82 41% Equilibrium (2002) - Rated 07 Feb 2021
85 61% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 07 Feb 2021
85 61% Mindhunter (2017) - Rated 07 Feb 2021
85 61% Manhunt (2017) - Rated 07 Feb 2021
2% The Last Airbender (2010) - Rated 06 Feb 2021
75 19% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Rated 23 May 2020
85 61% Inception (2010) - Rated 23 May 2020