Tural

tural
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 27 Dec 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 82% Gone Girl (2014) - Rated 27 Dec 2016
90 60% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 27 Dec 2016
50 3% John Dies at the End (2012) - Rated 27 Dec 2016
90 60% Primal Fear (1996) - Rated 27 Dec 2016
85 42% Ocean's Thirteen (2007) - Rated 27 Dec 2016
85 42% Ocean's Twelve (2004) - Rated 27 Dec 2016
95 82% Ocean's Eleven (2001) - Rated 27 Dec 2016
95 82% Shooter (2007) - Rated 27 Dec 2016
100 96% The Martian (2015) - Rated 27 Dec 2016
55 10% Highlander (1986) - Rated 27 Dec 2016