TurdFerguson

turdferguson
Movie Buff - 280 Film Ratings
Member Since: 20 May 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 83% Raising Arizona (1987) - Rated 20 May 2016
87 85% Fargo (1996) - Rated 20 May 2016
83 75% O Brother, Where Art Thou? (2000) - Rated 20 May 2016
65 32% Intolerable Cruelty (2003) - Rated 20 May 2016
88 88% No Country for Old Men (2007) - Rated 20 May 2016
75 55% Burn After Reading (2008) - Rated 20 May 2016
79 62% Inside Llewyn Davis (2013) - Rated 20 May 2016
74 52% Unbroken (2014) - Rated 20 May 2016
47 17% Hail, Caesar! (2016) - Rated 20 May 2016
87 85% Sex, Lies, and Videotape (1989) - Rated 20 May 2016