TurnersSkies

turnersskies
Film Freak - 575 Film Ratings
Member Since: 09 Nov 2010
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 4% Logan (2017) - Rated 17 Nov 2022
90 28% Licorice Pizza (2021) - Rated 18 Feb 2022
95 83% The Billion Dollar Code (2021) - Rated 22 Oct 2021
98 96% Captain Fantastic (2016) - Rated 22 Oct 2021
96 89% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 22 Oct 2021
94 76% Eighth Grade (2018) - Rated 19 Aug 2018
93 65% The Ten Commandments (1956) - Rated 20 May 2018
86 8% The Passion of the Christ (2004) - Rated 20 May 2018
92 52% The Greatest Story Ever Told (1965) - Rated 20 May 2018
94 76% King of Kings (1961) - Rated 20 May 2018