Turnstyler

turnstyler
Movie Buff - 141 Film Ratings
Member Since: 03 Mar 2022
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 28% The Purge: Election Year (2016) - Rated 03 Mar 2022
73 53% Braveheart (1995) - Rated 03 Mar 2022
85 74% Good Will Hunting (1997) - Rated 03 Mar 2022
60 28% Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Rated 03 Mar 2022
88 80% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 03 Mar 2022
55 25% Greenland (2020) - Rated 03 Mar 2022
68 41% Hollow Man (2000) - Rated 03 Mar 2022
76 58% Don't Look Up (2021) - Rated 03 Mar 2022
10 3% Wild Wild West (1999) - Rated 03 Mar 2022
85 74% Fargo (2014) - Rated 03 Mar 2022