Turqual

turqual
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 16 Jul 2012
Location: Arlington, TX, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 85% The Prestige (2006) - Rated 16 Jul 2012
99 97% The Avengers (2012) - Rated 16 Jul 2012
90 42% Ted (2012) - Rated 16 Jul 2012
98 85% Drive (2011) - Rated 16 Jul 2012
92 54% Farscape (1999) - Rated 16 Jul 2012
98 85% Se7en (1995) - Rated 16 Jul 2012
90 42% The Comedians of Comedy (2005) - Rated 16 Jul 2012
95 61% Young Frankenstein (1974) - Rated 16 Jul 2012
97 71% The Incredibles (2004) - Rated 16 Jul 2012
90 42% Super Troopers (2002) - Rated 16 Jul 2012