Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
TvRaQY

Flick Fan - 33 Film Ratings

Member Since: Sep 19, 2018

more Recent Ratings
100 89% The Phantom of the Opera (2004) - Sep 20, 2018
95 72% Multiplicity (1996) - Sep 20, 2018
90 60% Jack Reacher (2012) - Sep 20, 2018
95 72% Bedazzled (2000) - Sep 20, 2018
90 60% Ghostbusters II (1989) - Sep 20, 2018
95 72% Jumanji (1995) - Sep 20, 2018
90 60% Nacho Libre (2006) - Sep 20, 2018
85 39% Aeon Flux (2005) - Sep 20, 2018
85 39% Shaun of the Dead (2004) - Sep 20, 2018
90 60% We Were Soldiers (2002) - Sep 20, 2018