Twick

twick
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 05 Feb 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 55% Whiplash (2014) - Rated 05 Feb 2021
70 70% Starship Troopers (1997) - Rated 05 Feb 2021
75 85% Office Space (1999) - Rated 05 Feb 2021
54 45% The Day After Tomorrow (2004) - Rated 05 Feb 2021
40 25% Juno (2007) - Rated 05 Feb 2021
23 5% Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Rated 05 Feb 2021
30 15% Green Street Hooligans (2005) - Rated 05 Feb 2021
50 35% John Wick: Chapter 2 (2017) - Rated 05 Feb 2021
70 70% The Favourite (2018) - Rated 05 Feb 2021
100 95% Tokyo Story (1953) - Rated 05 Feb 2021