Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
TwoKicker

Flick Fan - 38 Film Ratings

Member Since: Sep 30, 2011

Location: UK

more Recent Ratings
Check out TwoKicker's...
100 97% Waking Life (2001) - Nov 16, 2018
1% 2 Fast 2 Furious (2003) - Nov 16, 2018
80 77% Get Out (2017) - Nov 16, 2018
85 85% Gladiator (2000) - Nov 16, 2018
75 72% Gone Girl (2014) - Nov 16, 2018
60 25% Looper (2012) - Nov 16, 2018
60 25% Dogma (1999) - Nov 16, 2018
80 77% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Nov 16, 2018
100 97% Run Lola Run (1998) - Nov 16, 2018
90 93% Groundhog Day (1993) - Nov 16, 2018