Typicalatef

typicalatef
Flick Fan - 44 Film Ratings
Member Since: 25 Feb 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 51% When We Were Kings (1996) - Rated 12 Aug 2017
20 3% The Shining (1980) - Rated 12 Aug 2017
90 51% Walk the Line (2005) - Rated 12 Aug 2017
100 87% Toy Story (1995) - Rated 04 May 2017
95 70% American Psycho (2000) - Rated 04 May 2017
100 87% American Beauty (1999) - Rated 04 May 2017
100 87% Apocalypse Now (1979) - Rated 04 May 2017
70 9% Avatar (2009) - Rated 04 May 2017
100 87% Gladiator (2000) - Rated 04 May 2017
90 51% Insomnia (2002) - Rated 04 May 2017