Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Tyrvard

Movie Buff - 117 Film Ratings

Member Since: Nov 22, 2016

Location: USA

more Recent Ratings
100 99% Top Secret! (1984) - Nov 24, 2016
90 75% Falling Down (1993) - Nov 23, 2016
85 64% Miss Congeniality (2000) - Nov 23, 2016
0% Saw IV (2007) - Nov 23, 2016
90 75% From Russia with Love (1963) - Nov 23, 2016
80 29% Lawrence of Arabia (1962) - Nov 23, 2016
89 73% Enemy at the Gates (2001) - Nov 23, 2016
90 75% The Man Who Knew Too Much (1934) - Nov 23, 2016
12 17% Dune (1984) - Nov 23, 2016
90 75% The Fifth Element (1997) - Nov 23, 2016