Tysri

tysri
Movie Buff - 100 Film Ratings
Member Since: 22 Jul 2015
Location: India
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: A movie fanatic and a true lover of the art.

more Recent Ratings

78 20% Sex Tape (2014) - Rated 22 Oct 2016
80 30% Stuck on You (2003) - Rated 22 Oct 2016
83 45% The Tree of Life (2011) - Rated 22 Oct 2016
86 67% Total Recall (1990) - Rated 22 Oct 2016
91 93% Moneyball (2011) - Rated 22 Oct 2016
70 3% The Love Guru (2008) - Rated 22 Oct 2016
79 26% Maze Runner: The Scorch Trials (2015) - Rated 22 Oct 2016
85 58% The Conjuring (2013) - Rated 22 Oct 2016
85 58% Our Idiot Brother (2011) - Rated 22 Oct 2016
76 11% Transformers: Age of Extinction (2014) - Rated 22 Oct 2016