Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
U1EJ3D

Flick Fan - 13 Film Ratings

Member Since: Dec 3, 2018

more Recent Ratings
11% Late Night with Conan O'Brien (1993) - Dec 03, 2018
10 26% Date Night (2010) - Dec 03, 2018
90 88% Cool Hand Luke (1967) - Dec 03, 2018
80 65% Pretty Woman (1990) - Dec 03, 2018
85 80% Four Weddings and a Funeral (1994) - Dec 03, 2018
80 65% Blue Velvet (1986) - Dec 03, 2018
75 50% Under the Skin (2014) - Dec 03, 2018
11% Hellboy (2004) - Dec 03, 2018
80 65% Jersey Girl (2004) - Dec 03, 2018
100 96% Cinema Paradiso (1988) - Dec 03, 2018