Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
U2fAeD

Flick Fan - 94 Film Ratings

Member Since: Feb 17, 2019

more Recent Ratings
93 82% Ex Machina (2015) - Feb 17, 2019
94 89% Forrest Gump (1994) - Feb 17, 2019
94 89% Split (2017) - Feb 17, 2019
93 82% Contact (1997) - Feb 17, 2019
90 71% Meet Joe Black (1998) - Feb 17, 2019
89 64% Doubt (2008) - Feb 17, 2019
86 45% Philadelphia (1993) - Feb 17, 2019
78 22% Dark City (1998) - Feb 17, 2019
90 71% Minority Report (2002) - Feb 17, 2019
85 41% Constantine (2005) - Feb 17, 2019