Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
U4vYpf

Flick Fan - 19 Film Ratings

Member Since: Sep 14, 2019

more Recent Ratings
95 86% Blind Chance (1987) - Sep 14, 2019
94 73% A Short Film About Love (1988) - Sep 14, 2019
95 86% The Double Life of Veronique (1991) - Sep 14, 2019
94 73% Three Colors: Blue (1993) - Sep 14, 2019
93 63% Three Colors: White (1994) - Sep 14, 2019
90 42% Three Colors: Red (1994) - Sep 14, 2019
90 42% Little Miss Sunshine (2006) - Sep 14, 2019
80 5% Groundhog Day (1993) - Sep 14, 2019
90 42% The Matrix (1999) - Sep 14, 2019
89 26% Taxi Driver (1976) - Sep 14, 2019