Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
U5BKaX

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

more Recent Ratings
79 70% The Wolf of Wall Street (2013) - Jan 18, 2020
80 90% Monsters, Inc. (2001) - Jan 18, 2020
80 90% The Proposal (2009) - Jan 18, 2020
78 55% Game of Thrones (2011) - Jan 18, 2020
79 70% How to Train Your Dragon (2010) - Jan 18, 2020
60 5% Mamma Mia! (2008) - Jan 18, 2020
68 25% Bridesmaids (2011) - Jan 18, 2020
75 45% Iron Man (2008) - Jan 18, 2020
74 35% Shrek (2001) - Jan 18, 2020
65 15% Iron Man 3 (2013) - Jan 18, 2020