Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
U8jsTS

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2020

more Recent Ratings
85 65% Avengers: Age of Ultron (2015) - Jan 19, 2020
68 15% Up (2009) - Jan 19, 2020
70 25% Mad Max: Fury Road (2015) - Jan 19, 2020
94 95% Kung Fu Panda (2008) - Jan 19, 2020
90 85% Spider-Man: Homecoming (2017) - Jan 19, 2020
80 50% Rise of the Planet of the Apes (2011) - Jan 19, 2020
60 5% Shrek (2001) - Jan 19, 2020
80 50% Turner & Hooch (1989) - Jan 19, 2020
89 75% Cats & Dogs (2001) - Jan 19, 2020
74 35% Whiplash (2014) - Jan 19, 2020